Głównej zawartości

Komunikat alertu

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nasielsku mieści się na parterze budynku Urzędu Miejskiego w Nasielsku na ul. Elektronowej 3, pokoje 3-10.

Obszar działania MOPS w Nasielsku to miasto Nasielsk oraz wieś: Aleksandrów, Andzin, Borkowo, Broninek, Budy Siennickie, Cegielnia Psucka, Chechnówka, Chlebiotki, Chrcynno, Cieksyn, Czajki, Dąbrowa, Dębinki, Dobra Wola, Głodowo, Jackowo Dworskie, Jackowo Włościańskie, Jaskółowo, Kątne, Kędzierzawice, Konary, Kosewo, Krogule, Krzyczki Pieniążki, Krzyczki Szumne, Krzyczki Żabiczki, Lelewo, Lorcin, Lubomin, Lubominek, Malczyn, Mazewo Dworskie, Mazewo Włościańskie, Miękoszyn,Miękoszynek, Młodzianowo, Mogowo, Mokrzyce Dworskie, Mokrzyce Włościańskie, Morgi, Nowa Wieś, Nowa Wrona, Nowe Pieścirogi, Nowiny, Nuna, Paulinowo, Pianowo, Pniewo, Pniewska Górka, Popowo Borowe, Popowo Południe, Popowo Północ, Psucin, Ruszkowo, Siennica, Słustowo, Stare Pieścirogi, Studzianki, Toruń Dworski, Toruń Włościański, Wągrodno, Wiktorowo, Winniki, Zaborze, Żabiczyn.

 

 19 listopada 2012 - Wolontariuszka współpracująca z MOPS w Nasielsku otrzymała wyróżnienie z rąk Marszałka Województwa, Pana Adama Struzika w konkursie „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”.

Ponadto, podczas uroczystości laureatom konkursu „Organizacja Przyjazna Wolontariuszom” na szczeblu wojewódzkim, wręczono nominacje do ogólnopolskiego etapu. W imieniu dyrektora MOPS w Nasielsku nagrodę odebrał koordynator wolontariatu, Pani Iwona Filipowicz.

 certyfikat

22 listopada 2012 - podczas konferencji  „Rola pracy socjalnej w aktywnej integracji” która odbyła się w Warszawie nagrodę indywidualną od Wojewody Mazowieckiego, Jacka Kozłowskiego za niezwykłe zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków i profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu, otrzymała Monika Nojbert, dyrektor MOPS w Nasielsku skomentowała to słowami:
- Jestem z tego wyróżnienia niezwykle dumna. To dla mnie wielki zaszczyt i zachęta do dalszej pracy na rzecz lokalnej społeczności. Dziękuję wszystkim pracownikom MOPS, którzy wspierają mnie w moich decyzjach.

 

W dniu 26 listopada 2019 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się inauguracja 23 Świątecznej Zbiórki Żywności. Po raz pierwszy połączona była ona z uroczystą galą z udziałem Pary Prezydenckiej. Z pośród ponad 55 tysięcy wolontariuszy, którzy wspierają misję Banków Żywności, wyróżnionych zostało jedynie blisko sto najbardziej zaangażowanych osób, którym Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wręczyli medale Banku Żywności.
Z pośród wielu organizacji współpracujących z Bankiem Żywności w Ciechanowie, to właśnie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nasielsku, który od 9 lat współpracuje z tym Bankiem, został zaproszony do udziału w gali przez Prezes Banku Żywności w Ciechanowie Panią Dorotę Jezierską. Działania MOPS dotyczące świątecznych zbiórek żywności wspiera młodzież z nasielskich szkół. Tym razem, jako wyróżnioną placówkę, Monika Nojbert Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nasielsku wskazała Szkołę Podstawową Nr 1 w Nasielsku im Konstytucji 3 Maja. To właśnie uczniowie tej szkoły wraz z pracownikami MOPS dostąpili zaszczytu tak ogromnego wyróżnienia.

Źródło zdjęcia: polskieradio24.pl