Głównej zawartości

Komunikat alertu

 

MOPS w Nasielsku pracuje w godzinach
Poniedziałek 8.00 - 17.00
Wtorek - Czwartek : 800 - 1600
Piątek : 800 - 1500

 DANE ADRESOWE:

 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nasielsku
05-190 Nasielsk
Ul. Elektronowa 3

 Sekretariat : 0(23) 6933006
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ePUAP logo ESP

\MOPS_Nasielsk\Skład_ESP

\MOPS_Nasielsk\Domyślny

 

DANE INSPEKTORA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
Justyna Wyrzykowska
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Kontakt z pracownikami MOPS w Nasielsku

Sekcje, zakres działania sekcji, osoby i numer kontaktowy.

pok.7

Sekretariat

Dodatki Mieszkaniowe, fundusze unijne, obsługa sekretariatu

 • Emilia Dąbrowska
(23)6933006
pok.1

Sekcja Świadczeń Rodzinnych

Świadczenia Rodzinne wraz z dodatkami, Świadczenia opiekuńcze, Jednorazowe świadczenie z tyt. urodzenia dziecka, Świadczenia wychowawcze (500+), Świadczenie "Za życiem"

 • Małgorzata Rusin
 • Justyna Rucińska
(23)6933012
pok.3

Sekcja Pomocy Społecznej

Świadczenia i zasiłki z Pomocy Społecznej dla mieszkańców zgodnie z obsługiwanymi rejonami
 • Joanna Pietruszczak
 • Justyna Opolska
 • Iwona Rzodkiewicz
(23)6933003
pok.4

Sekcja Pomocy Społecznej

Świadczenia i zasiłki z Pomocy Społecznej dla mieszkańców zgodnie z obsługiwanymi rejonami

 • Małgorzata Chmielewska
 • Ilona Karwacz
 • Barbara Szmulewicz
 (23)6933004
pok.5

Fundusz Alimentacyjny

Fundusz Alimentacyjny

 • Ewa Ruszkowska-Węgrodzka
(23)6933005

pok.6

Asystent rodziny
________________________________________

Sekcja Pomocy Społecznej

Świadczenia i zasiłki z Pomocy Społecznej dla mieszkańców zgodnie z obsługiwanymi rejonami

 • Anna Stelmach
  _______________________

 • Iwona Filipowicz

(23)6933010

pok.9

Sekcja Pomocy Społecznej

Świadczenia i zasiłki z Pomocy Społecznej - decyzjeObsługa programu dożywiania dzieci w szkołach, stypendia Socjalne
________________________________________


Samodzielne stanowisko ds. informatyki

 • Małgorzata Witkowska
  _______________________

 • Marcin Bagiński
(23)6933007
pok.10

Sekcja Świadczeń Rodzinnych

Świadczenia Rodzinne wraz z dodatkami, Świadczenia opiekuńcze, Jednorazowe świadczenie z tyt. urodzenia dziecka, Świadczenia wychowawcze (500+) , Świadczenie "Za życiem", pomoc w sprawie orzekania o niepełnosprawności
 • Monika Kordalewska
 • Anna Sielwant
(23)6933008
pok.114

Sekcja Ekonomiczno-Administracyjna i Obsługi

Sprawy księgowe/finansowe, obsługa kadr, karta dużej rodziny, ubezpieczenia, rozliczanie wniosków na stypendia szkolne

 • Agnieszka Kordulewska
 • Wioleta Komornicka
 • Karolina Krysińska
(23)6933113

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nasielsku mieści się na parterze budynku Urzędu Miejskiego w Nasielsku na ul. Elektronowej 3, pokoje 3-10.

Obszar działania MOPS w Nasielsku to miasto Nasielsk oraz wieś: Aleksandrów, Andzin, Borkowo, Broninek, Budy Siennickie, Cegielnia Psucka, Chechnówka, Chlebiotki, Chrcynno, Cieksyn, Czajki, Dąbrowa, Dębinki, Dobra Wola, Głodowo, Jackowo Dworskie, Jackowo Włościańskie, Jaskółowo, Kątne, Kędzierzawice, Konary, Kosewo, Krogule, Krzyczki Pieniążki, Krzyczki Szumne, Krzyczki Żabiczki, Lelewo, Lorcin, Lubomin, Lubominek, Malczyn, Mazewo Dworskie, Mazewo Włościańskie, Miękoszyn,Miękoszynek, Młodzianowo, Mogowo, Mokrzyce Dworskie, Mokrzyce Włościańskie, Morgi, Nowa Wieś, Nowa Wrona, Nowe Pieścirogi, Nowiny, Nuna, Paulinowo, Pianowo, Pniewo, Pniewska Górka, Popowo Borowe, Popowo Południe, Popowo Północ, Psucin, Ruszkowo, Siennica, Słustowo, Stare Pieścirogi, Studzianki, Toruń Dworski, Toruń Włościański, Wągrodno, Wiktorowo, Winniki, Zaborze, Żabiczyn.

 

 19 listopada 2012 - Wolontariuszka współpracująca z MOPS w Nasielsku otrzymała wyróżnienie z rąk Marszałka Województwa, Pana Adama Struzika w konkursie „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”.

Ponadto, podczas uroczystości laureatom konkursu „Organizacja Przyjazna Wolontariuszom” na szczeblu wojewódzkim, wręczono nominacje do ogólnopolskiego etapu. W imieniu dyrektora MOPS w Nasielsku nagrodę odebrał koordynator wolontariatu, Pani Iwona Filipowicz.

 certyfikat

22 listopada 2012 - podczas konferencji  „Rola pracy socjalnej w aktywnej integracji” która odbyła się w Warszawie nagrodę indywidualną od Wojewody Mazowieckiego, Jacka Kozłowskiego za niezwykłe zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków i profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu, otrzymała Monika Nojbert, dyrektor MOPS w Nasielsku skomentowała to słowami:
- Jestem z tego wyróżnienia niezwykle dumna. To dla mnie wielki zaszczyt i zachęta do dalszej pracy na rzecz lokalnej społeczności. Dziękuję wszystkim pracownikom MOPS, którzy wspierają mnie w moich decyzjach.

 

W dniu 26 listopada 2019 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się inauguracja 23 Świątecznej Zbiórki Żywności. Po raz pierwszy połączona była ona z uroczystą galą z udziałem Pary Prezydenckiej. Z pośród ponad 55 tysięcy wolontariuszy, którzy wspierają misję Banków Żywności, wyróżnionych zostało jedynie blisko sto najbardziej zaangażowanych osób, którym Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wręczyli medale Banku Żywności.
Z pośród wielu organizacji współpracujących z Bankiem Żywności w Ciechanowie, to właśnie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nasielsku, który od 9 lat współpracuje z tym Bankiem, został zaproszony do udziału w gali przez Prezes Banku Żywności w Ciechanowie Panią Dorotę Jezierską. Działania MOPS dotyczące świątecznych zbiórek żywności wspiera młodzież z nasielskich szkół. Tym razem, jako wyróżnioną placówkę, Monika Nojbert Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nasielsku wskazała Szkołę Podstawową Nr 1 w Nasielsku im Konstytucji 3 Maja. To właśnie uczniowie tej szkoły wraz z pracownikami MOPS dostąpili zaszczytu tak ogromnego wyróżnienia.

Źródło zdjęcia: polskieradio24.pl

 

14 listopada 2019 r. odbyła się konferencja “20 LAT PO REFORMIE SAMORZĄDOWEJ – KONDYCJA SŁUŻB SPOŁECZNYCH W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM” zorganizowana przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej w Warszawie. 200 pracowników socjalnych słuchało otwarcia konferencji przez Aleksandra Kornatowskiego – p.o. dyrektora MCPS, podkreślił on wagę polityki społecznej i dziękował wszystkim za wkład, jaki wnoszą w poprawę życia mieszkańców Mazowsza. Swoimi myślami podzieliła się również Elżbieta Bogucka zastępca dyrektora ds. społecznych MCPS. W panelach dyskusyjnych najpierw eksperci pochylali się nad bieżącą sytuacją służb socjalnych, oraz kierunków rozwoju. Następnie głos zabrali praktycy a wśród nich, wzbudzając niemałe zainteresowanie, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej - Pani Monika Nojbert.

Podczas uroczystej gali Elżbieta Lanc – członek zarządu województwa mazowieckiego, dyr. Elżbieta Bogucka MCPS oraz dyr. Mariusz Budziszewski MCPS wręczyli dyplomy. Nagrodzono 32 osoby za szczególnie osiągnięcia w pomaganiu innym, ciepłe i otwarte serca oraz wielką empatię. Szczególne wyrazy uznania skierowano w stronę Pani Elżbiety Lanc, członka zarządu województwa mazowieckiego oraz marszałka województwa mazowieckiego Pana Adama Struzika za działalność w obszarze polityki społecznej i ogromne zaangażowanie na rzecz ludzi w potrzebie.

Materiał MCPS na temat konferencji - serwis youtube (nowe okno)

Wypowiedź dyrektor MOPS w Nasielsku w panelu dyskusyjnym -serwis youtube (nowe okno)

 

 

Podkategorie

 

Każdy kto ma dużo wolnego czasu, chęci i empatii dla innych może zostać wolontariuszem. Osoby chętne zapraszamy do kontaktu :

KONTAKT:

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nasielsku

Ul. Elektronowa 3, 05-190 Nasielsk

Tel. 236933006 e-mail: mopsnasielsk(at)interia.eu

Osoba do kontaktu:

Pracownik socjalny- Iwona Filipowicz