Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektu "Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Nasielsk na lata 2018-2022".

Na podstawie art. 5a ust. 1 i 2 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2017r. poz. 1875 ze zm.), uchwały XXIII/152/16 Rady Miejskiej w Nasielsku z dnia 23 czerwca 2016r. w sprawie określania zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społeczych z mieszkańcami Gminy Nasielsk

Burmistrz Nasielska ogłasza

Konsultacje społeczne projektu "Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Nasielsk na lata 2018-2022"

I. Przedmiot konsultacji

Przedmiotem konsultacji jest zapoznanie się z projektem "Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Nasielsk na lata 2018-2022"

II. Termin i miejsce przeprowadzenia konsultacji

Do udziału w konsultacjach zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Nasielsk

Konsultacje przeprowadzone zostaną w terminie od 29 marca 2018r. do 12 kwietnia 2018r. z wykorzystaniem formularza będącego załącznikiem nr 2 do zarządzenia nr 40/18 Burmistrza Nasielska.

Mieszkańcy Gminy Nasielsk mogą wyrażać opinię lub składać uwagi w sprawie będącej przedmiotem konsultacji w formie papierowej w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nasielsku lub przesyłając je na adres : Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nasielsku, 05-190 Nasielsk, ul. Elektronowa 3. Formę elektroniczną prosimy kierować na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

III. Osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji.

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Monika Nojbert - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nasielsku.

IV. Informacja o przeprowadzonych konsultacjach.

Informacja o wynikach przeprowadzonych konsultacji będzie zamieszczona w terminie 2 dni od zakończenia konsultacji na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nasielsku.

 Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych (pdf : 1.63 MB)

Załącznik nr 2 Zarządzenia nr 40/18 - zgłaszanie uwag (doc : 31 KB)